Depilacja woskiem Białystok

Depilacja woskiem jest to najpopularniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia z naszego ciała, szczególnie w okresie kiedy zaczyna robić się ciepło, a z szafy wyciągamy letnią garderobę.

Dzięki depilacji woskiem możemy skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia nawet na kilka tygodni, najpopularniejszą część ciała, czyli nogi nasze Klientki depilują co 5-6 tyg. Zespół salonu „Twój czas ” posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe, które przekłada się na zadowolenie Klientów. Klienci naszego salonu bez obaw poddają się temu zabiegowi. Depilacje woskiem stosują mężczyźni, kobiety w każdym wieku, a nawet kobiety w ciąży. Depilacja woskiem jest bezinwazyjną i bardzo higieniczną metodą usuwania owłosienia. Metoda ta zapewnia komfort gładkiej skóry, a regularne zabiegi pozwalają zachować świetne rezultaty. Należy pamiętać, że po każdej depilacji woskiem włosy stają się słabsze oraz wolniej odrastają.

Czy depilacja woskiem boli?

Depilacja woskiem sama w sobie nie jest komfortowym zabiegiem. Kiedy pytamy naszych nowych Klientów „Czy było tak strasznie?” opinie są podzielone, odczuwanie bólu jest zróżnicowane, ponieważ każdy z nas posiada inny próg bólu, w przypadku kobiet duże znaczenie ma również dzień cyklu miesiączkowego, ze względu na zwiększoną wrażliwość i podatność na ból. Częstą opinią naszych klientów jest, że odczuwają dyskomfort , który trwa do 2-3 dni - skóra musi się przyzwyczaić.


top