• Manicure

  Pamiętając o tym, że dłonie są naszą wizytówką, starajmy się dbać o nie jak najlepiej. Zarówno manicure jak i pedicure wykonywane regularnie sprawią, że nasze dłonie i stopy będą odpowiednio wypielęgnowane, nawilżone a płytka paznokciowa będzie zdrowa i błyszcząca.


 • Mikrodermabrazja

  Mikrodermabrazja polega na mechanicznym, bezbolesnym złuszczaniu naskórka. Złuszczanie odbywa się stopniowo i jest w pełni kontrolowane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę. Podczas zabiegu usuwany jest martwy naskórek, a skóra pobudzana jest do regeneracji poprzez produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Po zabiegu skóra jest wygładzona, rozjaśniona, lepiej napięta i ma zdrowszy koloryt.


 • Oxybrazja

  Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

  Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze każdego typu.


 • Masaż twarzy

  Masaż twarzy pomaga poprawić krążenie krwi oraz redukować opuchliznę. Jest doskonałym sposobem na utrzymanie odpowiedniego owalu twarzy oraz jędrności skóry. Z kolei ćwiczenia pomagają utrzymać mięśnie twarzy tak, aby zachowała ona swoją naturalną symetrię i nie opadała wraz z upływem czasu. Dzięki nim cera staje się widocznie odżywiona i dotleniona, co pozwala przywrócić jej naturalny koloryt i blask. Dbanie o odbudowę i stymulację mięśni twarzy jest niezwykle istotne, bowiem to one są przyczyną zmiany owalu twarzy, a więc pojawiania się widocznych oznak starzenia (wiotczenie skóry).


 • Oczyszczanie twarzy

  Oczyszczanie manualne jest przeznaczone dla osób z bardzo zanieczyszczoną, problematyczną cerą, u których oprócz zaskórników, występują także głęboko umiejscowione, podskórne zmiany, mające charakter zmian trądzikowych. Nie powinno ono jednak w pełni zastępować leczenia dermatologicznego – może natomiast stanowić jego cenne uzupełnienie. Częstotliwość zabiegów powinna być dostosowana do tego, jak szybko skóra ulega zanieczyszczeniu, jednak w odstępach nie krótszych niż co dwa tygodnie.

  Oczyszczanie ultradźwiękowe przeznaczone jest dla wszystkich rodzajów cer, a w szczególności do mieszanych i tłustych ze skłonnością do powstawania zaskórników, cer trądzikowych i mocno zanieczyszczonych. Wykorzystujemy tą samą głowicę, która stosowana jest w peelingu kawitacyjnym, ale intensywność działania zabiegu jest znacznie wyższa


 • Lifting twarzy mikroprądami

  Celem zabiegu jest pobudzenie produkcji kolagenu, przywrócenie elastyczności skórze, wygładzenie zmarszczek i redukcja ciemnych plam. Przed zabiegiem liftingującym polecamy masaż twarzy, przygotowujący skórę do zabiegu poprzez rozluźnienie mięśni i pobudzenie krążenia.


 • Jonoforeza

  Jonoforeza polega na wprowadzeniu do chorego miejsca lekarstwa dzięki przepływowi prądu o stałym natężeniu. Zastosowanie jonoforezy powoduje znaczne spotęgowanie efektów zabiegu, dzięki szybszemu i głębszemu przenikaniu substancji aktywnych przez naskórek oraz korzystnemu wpływowi prądu na tkanki. Zabieg ten jest przedewszystkim skierowany do osób z problemami naczynkowymi.


 • Kwasy owocowe

  Kwasy AHA to profesjonalne preparaty, do głębokiego złuszczania zrogowaciałej warstwy naskótka. Przeznaczone dla cer problematycznych, trądzikowych, regulują poziom wydzielania sebum. Poprawiają stan skóry i jej koloryt, zwężają pory, wygładzają i zmieniejszają blizny, przebarwienia.Stosowane są róznież do celu odmładzania skóry. Dają wspaniałe efekty przy skórze zmęczonej dają efekt miękkości, jędrności, wygładzania. Zabieg przeprowadza się od jesieni do wiosny w trakcie kuracji unikamy promieni słonecznych i stosujemy wysokie filtry UV. Bezbolesna i bezpieczna metoda.


 • Bio Elektro Peelling

  Metoda ta dzięki doskonałym efektom została wielokrotnie nagrodzona medalami za innowacyjność, technologię, w kategorii urządzenia medyczne; między innymi w Paryżu, Brukseli i Genewie.

  Bio Electro Peeling to rodzaj nieinwazyjnej "mikrodermabrazji" wywołanej prądami elektrycznymi, które najpierw usuwają martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, przyspieszając w ten sposób naturalny proces odnowy skóry. Zastosowana energia działa w sposób natychmiastowy oraz przedłużony. Po stymulacji proces pilingujący może być aktywny przez kolejne 4-5 dni.

  Bio Electro peeling dodatkowo posiada działanie liftingujące i odmładzające. Jest to unikalny peeling o szerokim spektrum działania.


 • Depilacja

  Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.


 • Makijaż permanentny

  Makijaż permanentny, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, stosowany głównie w okolicach ust, brwi i oczu. Sposób nakładania podobny jest nieco do tatuowania, efekt utrzymuje się 2 do 5 lat.


 • Makijaż okazjonalny

  Jest kluczem do pięknego wyglądu kobiety. Umiejętnie wykonany zatuszuje wszelkie niedoskonałości, wydobędzie naturalne piękno i podkreśli to co najlepsze.

  Musi być odpowiednio dobrany do kształtu twarzy i typu urody. Efektem końcowym będzie wówczas piękna i promienna cera oraz zniewalające spojrzenie. Makijaż wykonany na specjalne okazje w naszym salonie zostanie utrwalony profesjonalnym fixerem przez co utrzyma się na twarzy nienaruszony przez wiele godzin


 • Klamry na wrastające paznokcie

  Wrastające paznokcie to bardzo bolesny problem, z którym boryka się wiele osób. Do niedawna powszechnie stosowaną metodą leczenia było chirurgiczne zrywanie paznokcia. Metoda ta jest jednak mało skuteczna, gdyż nie usuwa przyczyny, jest jedynie leczeniem doraźnym. Po odrośnięciu istnieje duże prawdopodobieństwo nawrotu dolegliwości. Istnieje jednak możliwości założenia klamry, która jest bezbolesnym sposobem leczenia wrastającego paznokcia. Przynoszą one natychmiastową ulgę, a ich działanie rozpoczyna się zaraz po założeniu.

  Nie ma wielu przeciwwskazań do zakładania klamer: mogą być one stosowane u zarówno u dorosłych, jak i dzieci, a także u alergików czy diabetyków. Warto również wspomnieć, że ich zakładanie i noszenie jest bezbolesne, a sam wygląd – estetyczny


 • Toksyna botulinowa

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Voluptatum, quidem mollitia! Animi expedita sed itaque fuga, illum eius temporibus odit voluptatibus eum optio! Ipsa placeat odit, aliquid ut laborum beatae, porro iure, omnis saepe esse amet possimus eos maiores. Nesciunt earum veniam magnam veritatis fuga magni, dolores dolor reprehenderit sint.


 • Wypełniacze kwas hialuronowy

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Voluptate illo molestias quisquam sint, cumque exercitationem impedit, illum nesciunt dolor. Quas neque fuga tenetur libero repudiandae molestiae ab atque quos inventore id aut praesentium ex consequatur cupiditate assumenda nihil aperiam blanditiis ducimus, ratione quae nulla incidunt sunt quibusdam! Ipsa, quibusdam, eius.top